Články o klavírech a pianinách

články o klavírech a pianinách

Zde se můžete dočíst, jak správně pečovat o piáno nebo klavír, jak jej stěhovat, kde nejlépe nakoupit a co dělat při různých poruchách atp.

Doporučujeme také tyto weby

Máte-li doma předškoláka a chcete, aby již od mala měl základy hudebního cítění, doporučujeme hudební školu Plzeň, kde se mu budou věnovat individuálně a s citem. Pro ještě mladší děti je tu ojedinělá a svým přístupem jedinečná školka Plzeň s názvem "Na dvorku", která se dětem věnuje jak po hudební, jazykové, výtvarné, tak i po citové stránce, ve školce na dvorku se Vašim dětem budou opravdu věnovat s pochopením.

Prstoklad

Pianos - Jan Drnek

Společnost Jan Drnek, působící na českém trhu již od roku 1994, se specializuje předvším na nákup a prodej hudebních klávesových nástrojů a jeich následný pozáruční servis. Nabízí jak nové nástroje, tak i použité, které ve své provozovně renovuje.

Od 1.6. 2013 je firma Jan Drnek výhradní dovozce klavírů a pianin značky Steinway and Sons. Tyto vysoce kvalitní nástroje jsou určeny především profesionálním hráčům a klavíristům, kteří hledají osobitý zvuk a staví kvalitu na první místo. Mimo to dováží také klavíry a pianina dalších dvou značek - BOSTON, který je určen studentům (konzervatoristům a amatérským klavíristům) a také klavíry a pianina ESSEX, které ocení především začínající klavíristé a jsou vhodné i jako nástroje do každé domácnosti. Cena klavírů jednotlivých značek je přímo úměrná jejich kvalitě.

 

 

Přečtěte si další články a klavírech a pianinách

Piána značky Petrof
Obecně o klavíru a pianinech 
Prodej klavírů a pianin

 

 

Prodej pian a pianin – kvalitní hudební nástroje za dobré ceny!

Sháníte klavíry a pianina Petrof? Vyberte si.

Uvažujete o nákupu klavíru (křídla)? Široká nabídka značek: Petrof, Bösendorfer, C. Bechstein, Förster a mnoho dalších.

Chcete prodat svůj klavír, piano či pianino? Rádi ho od vás vykoupíme! Prodej pian nikdy nebyl jednodušší!

Provádíme opravy pian, pianin a klavírů, ladíme, repasujeme mechaniky. Děláme vše pro to, aby váš hudební nástroj znovu hrál.

Kupujete klavír nebo piano? Poradíme vám, jak vybrat pro vás to nejvhodnější a jak o něj pečovat.

Sháníte krátkodobý či dlouhodobý pronájem pianina a klavíru? Využijte našich služeb!


Mohlo by Vás zajímat: